Czy macie...?

Dlaczego my?

Wartość Ponad normę

Chcemy, aby zakupy w naszym sklep internetowym, byłby dla Ciebie czymś ponad standardowym. Chcemy dawać Ci największą możliwą wartość ponad to co jest obecnie dostępne na rynku. Do każdych zakupów dodajemy coś ekstra, coś unikatowego dla naszego sklepu. Ostatnio były to karty recenzji dodawane do każdej mangi, zakładki do czytania, czy naklejki z ulubionymi bohaterami. 

Stawiamy na pasję

Chcemy stworzyć najfajniejsze miejsce do zakupów mangi, oraz rzeczy związanych anime w Polsce. Z tego powodu chcemy przeznaczyć dużo troski produktom, które sprzedajemy. Zrobić ciekawe, żywe napisy, fajne zdjęcia, czy filmiki z rzeczami, które nas fascynują. Chętnie pomożemy Ci wybrać opowieść, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb, oraz oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które mają ulepszyć działanie naszego sklepu. 

Oferujemy szeroki wybór

Chcemy ofertować najszerszy wybór w Polsce. Chcemy mieć wszystkie mangi jakie zostały do tej pory wydane. Sprzedając je w naszym sklepie. Cały czas kupujemy najnowsze produkty z naszej kategorii, jak i zwiększamy dostępność mangowych klasyków. Tak, żeby to co chcesz, było na wyciągnięcie Twojej ręki.