Czy macie...?

Atak Tytanów tom 2 Attack on Titan Shingeki no Kyojin manga

Atak Tytanów tom 2 Attack on Titan Shingeki no Kyojin manga
search
 • Atak Tytanów tom 2 Attack on Titan Shingeki no Kyojin manga
27,30 zł
Ilość

Atak Tytanów tom 2 Attack on Titan Shingeki no Kyojin manga

Dlaczego warto?

 • Wysoko oceniania manga na MALu 8.56/10
 • Gatunek: Akcja, Dramat, Zdobywca nagrody.
 • Tematyka: Gore, Wojsko, Przetrwanie
 • Przywiązujemy wielką wagę do wysyłanych przez nas mang, aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie, abyś mógł cieszyć się ich urokiem na swojej półce.
 • Wszystkie sprzedane przez nas mangi są nowe, prosto od wydawcy. Przetłumaczone na polską wersję językową.

Opis fabuły

Setki lat temu pojawiły się przerażające stworzenia, które przypominały ludzi. Te bezmyślne, strzeliste olbrzymy, zwane "Tytanami", okazały się być zagrożeniem egzystencjalnym, gdyż żerowały na każdym człowieku, jakiego udało im się znaleźć, aby zaspokoić pozornie niekończący się apetyt. Nie mogąc skutecznie walczyć z Tytanami, ludzkość została zmuszona do zabarykadowania się w wielkich murach otaczających to, co może być ostatnią bezpieczną przystanią ludzkości na świecie.

W dzisiejszych czasach życie w murach wreszcie znalazło spokój, gdyż mieszkańcy od wielu lat nie mają do czynienia z Tytanami. Eren Yeager, Mikasa Ackerman i Armin Arlert to trójka młodych dzieci, które marzą o doświadczeniu wszystkiego, co świat ma do zaoferowania, dorastając słysząc opowieści o cudach za murami. Ale kiedy stan spokoju zostaje nagle zburzony przez atak masywnego 60-metrowego Tytana, szybko przekonują się, jak okrutny może być świat. Tego dnia Eren składa sobie obietnicę, że zrobi wszystko, aby wyeliminować każdego Tytana z powierzchni Ziemi, z nadzieją, że pewnego dnia ludzkość znów będzie mogła żyć poza murami bez strachu.

Shingeki no Kyojin wygrał Kodansha Manga Award w kategorii shounen w 2011 roku i został nominowany zarówno do 16- i 18- rocznej nagrody kulturalnej Tezuka Osamu, jak i 4. Manga Taishou Award. Seria była drugą najwyżej sprzedającą się serią mangową 2013 roku, z 15 933 801 sprzedanymi egzemplarzami.

Otrzymał kilka spin-offów serii - zarówno mangi, jak i powieści; dwa przewodniki zatytułowane Inside i Outside zostały wydane 9 kwietnia i 9 września 2013 roku, zawierające concept art, profile postaci i wywiady, które zostały połączone w jeden i opublikowane przez Kodansha USA 16 września 2014 roku; płyta z dramatem stworzona z personelem anime została dołączona do styczniowego wydania magazynu w 2014 roku; a dwuczęściowy film live-action w reżyserii Shinji Higuchi został wydany w japońskich kinach odpowiednio 1 sierpnia i 15 września 2015 roku.

Shingeki no Kyojin został wydany w języku angielskim jako Attack on Titan przez Kodansha Comics USA od 19 czerwca 2012 r., A także w dużych rozmiarach 5-w-1 wydań omnibusowych (z podtytułem Colossal Edition) od 27 maja 2014 r. Angielskie wydanie Kodansha USA zdobyło w 2014 roku nagrodę Harvey Award za najlepsze amerykańskie wydanie materiału zagranicznego. Crunchyroll simulpublishes manga cyfrowo. Manga została również wydana po francusku przez Pika Édition, po włosku przez Planet Manga, po niemiecku przez Carlsen Comics, po hiszpańsku przez Norma Editorial w Hiszpanii i przez Ovni Press w Argentynie, po portugalsku przez Panini Comics, po polsku przez Japonica Polonica Fantastica, po chińsku przez Tong Li Publishing Co, Ltd., po filipińsku przez VIVA-PSICOM Publishing Corporation, po fińsku przez Sangatsu Manga, po rosyjsku przez Azbooka, a po turecku przez GEREKLİ ŞEYLER Büyük Mavi Yayıncılık Ltd.


Dlaczego warto kupić na ponadnorme.pl?

Domyślamy się, że tak samo jak my widzisz w mandze prawdziwą sztukę i głębię, która potrafi poruszać emocje, inspirować, bawić i otwierać umysł. Chcemy, żeby więcej ludzi podzielało naszą pasję i doświadczało zachwytu japońskim komiksem. Dlatego pragniemy stworzyć miejsce, które to umożliwi.

 • Po pierwsze - chcemy stworzyć sklep internetowy jakiego nie ma na rynku, który będzie wygodny, niezawodny i tworzony z wami - na livach dajecie nam wiele cennych informacji i pomysłów, które wykorzystujemy w rozwijaniu naszej platformy. Dzięki temu będziemy dopasowywać sklep do waszych potrzeb, żebyście z przyjemnością mogli z niego korzystać. 

  Poza tym planujemy mieć największy asortyment mang i produktów związanych z anime, żebyście mieli wszystko dostępne w jednym miejscu.

 • Po drugie - chcemy tworzyć dla was i dla nowych osób ciekawe filmy, recenzje, dokładne opisy tytułów, informacje związane z fabułą poszczególnych serii i ukrytym w nich przekazem, żeby doświadczenia z mangami były jeszcze głębsze i przyjemniejsze. Dzięki temu wierzymy, że społeczność pasjonatów mangi będzie rosła i co za tym idzie, coraz więcej mang będzie chętniej i szybciej wydawanych w Polsce. A to otworzy nam wszystkim dostęp do wspaniałych tytułów, których jeszcze nie ma w naszym ojczystym języku.

 • Po trzecie - poprzez media społecznościowe, a być może za jakiś czas także fizycznie, chcemy budować społeczność fascynatów mang, żebyśmy wszyscy mieli ze sobą kontakt, wymieniali się informacjami, inspirowali i pomagali.

 • Po czwarte - chcemy tworzyć miejsce pracy, w którym nasi pracownicy będą mogli rozwijać swoje talenty, nie będą przeciążani pracą, będą zadowoleni z tego co robią oraz ze swoich zarobków, bo wierzymy, że jak ludzie czują się dobrze, to tworzy to wartość dla wszystkich.

 • Po piąte - chcemy mieć możliwość cięgle się rozwijać, żeby doświadczać pełni samorealizacji, bo chyba o to chodzi w życiu. Przynajmniej my odnajdujemy w tym kosmiczną przyjemność 🙂

Dlatego nasza polityka cen jest tak skonstruowana, żeby dbać o te wszystkie wartości, które wymieniliśmy wyżej.

Jeśli one także są Tobie bliskie - to gorąco zapraszamy do bycia tutaj z nami.

Specyfikacja

 • Tytuł serii: Shingeki no Kyojin
 • Wydanie: Polskie
 • Scenariusz: Isayama, Hajime
 • Rysunek: Isayama, Hajime
 • Oprawa: miękka w obwolucie
 • Druk: Czarno-biały
 • Papier: offsetowy
5 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.