Czy macie...?

Na zawsze razem

  • -3,19 zł
  • Obecnie brak na stanie
Na zawsze razem
search
  • Na zawsze razem
36,99 zł
33,80 zł Zniżka 3,19 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Na zawsze razem HENTAI Yo Hinasaki NOWA HENTAI 18+

NA ZAWSZE RAZEM Na zawsze razem to wyjątkowa pod względem wizualnym manga zawierająca zbiór opowiadań, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jedna z najdłuższych historii przedstawia trudną miłość młodego mężczyzny do tajemniczej, nieśmiertelnej istoty, a jakby tego było mało, musi stawić on czoła również jej krwiożerczej rodzinie. A może zainteresuje was pikantny trójkąt pomiędzy młodą damą, jej przyszłym mężem oraz tajemniczą pokojówką? Znajdziecie tutaj nawet erotyczną wariację na temat „Alicji w krainie czarów” i wiele, wiele więcej.

W skład tomu wchodzą:

1. Break record Otwierająca opowieść w pełnym kolorze. Jaka wyjątkowa nagroda będzie czekała na Yuki w szatni po pobiciu kolejnego życiowego rekordu?

2. Sowia Posiadłość – Owl’s Mansion Yuuto odwiedza dom swojego przyjaciela z drużyny koszykarskiej, gdzie poznaje jego siostrę Chigusę. Piękna dziewczyna od razu trafia do jego serca, ale nie jest to typowa historia miłosna, tak naprawdę nic w tej rodzinie nie jest typowe. Yuuto odkrywa, że trafił do gniazda wampirów i wpada w sidła niebezpiecznego romansu.

3. Ponownie w Sowiej Posiadłości Po latach dochodzi do ponownego spotkania Yuuto i Chigusy. Czy chłopak będzie w stanie porzucić rodzinę, przyjaciół i swoje dotychczasowe życie, by w ciemnościach spędzić wieczność ze swoją ukochaną? Jak zakończy się zakazany romans człowieka i wampirzycy?

4. Moje ferie z Haru Takumi to nieporadny chłopak, zaś Haru to dziewczyna, która poradzi sobie ze wszystkim. Podczas wspólnych ferii w pensjonacie braci Haru zostają złapani przez śnieżycę, ale odnajdują schronienie w małej chatce. Pomimo panującego chłodu uczucie tych dwojga jest bardzo gorące. Jak odcięci od świata spędzą chwile samotni w małej chatce?

5. Break out Mako wyznaje miłość swojemu koledze z zespołu sportowego i obiecuje, że wygra dla niego kolejny bieg. Niestety w dniu wyścigu dziewczyna źle się czuje i nie bierze udziału w zawodach. Zaniepokojony Kazama idzie ją odwiedzić. Czy pomimo niedotrzymania danego słowa ta dwójka będzie mogła być razem?

6. On, ona i ich chemia Mika to popularna i imprezująca dziewczyna. Keita to chłopak, który dobrze się uczy i wybiera zajęcia pozalekcyjne. Pewnego dnia Mika prosi go o pomoc w nauce do egzaminu z chemii. Czy wspólnie spędzony czas zbliży do siebie tak różnych od siebie ludzi?

7. Owocne dni i noce Ayano to młoda zubożała szlachcianka, która wyczekuje ślubu z wybrankiem swoich rodziców – panem Akihiko. Pewnego dnia w ich domu pojawia się młoda pokojówka przysłana przez rodzinę Ayano, Sanae. Pojawienie się dziewczyny wywołuje duże poruszenie oraz powstanie miłosnego trójkąta. Czy Sanae pomoże, czy też skłóci przyszłych państwa młodych?

8. Eros in Wonderland Pełna abstrakcyjnego humoru i klimatu pierwowzoru pornoparodia „Alicji w krainie czarów”. Jak w tym szalonym i zboczonym świecie odnajdzie się Alicja? Czy warto wchodzić do króliczej nory? Czy Kot Cheshire naprawdę może sprawić, że wszystko zniknie? Jak powstrzymać Królową Kier przed skróceniem cię o głowę?

9. Blue Noel Pan Murada to zapracowany mężczyzna z kiepsko płatną pracą. Prawdopodobnie umarłby z głodu, gdyby nie jego piękna sąsiadka Shino, która prawie zawsze przynosi mu obiad, gdy gotuje dla siebie. Tuż przed świętami Murada dostaje zaproszenie na obiad u Shino. Świąteczna magia wpływa na sąsiadów, a ich relacja idzie o krok dalej.

10. Akcja, reakcja Shidou jest szkolną gwiazdą tenisa ziemnego, a Katase fotografem w szkolnej gazetce. Ona darzy go uczuciem i pragnie, by się do siebie zbliżyli. On jest nią zauroczony, jednak przez swoje kompleksy zachowuje się w stosunku do niej bardzo formalnie. Jest przekonany, że nie ma u niej szans i tylko zbłaźniłby się, próbując się zbliżyć. Jednak gdy Shidou przychodzi porozmawiać z Katase o zdjęciach z kortu, dochodzi do przełomu.

Akuma
A_NZR

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.